Askerlik Belgesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar, ben askerlikten muaf alırken bana bir belge gelecek dendi, bu belgenin aynısını veriyoruz demişlerdi(yanlış hatırlamıyorsam) ben bu belge gelecek diye aylarca bekledim ve gelmedi. 1 hafta önce ptt ile bir yazı gelmiş. Ama alabilme şansım yok. Bu belgeyi almasam sorun olur mu? E-devlet üzerinden kontrol edince muaf i görebiliyorum.

Hafta içi başka bir şehirde işteyim, o sebeple gelemiyorum.

Saygılarımla

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Zaten o belgenin çıktısını e-devletten alabiliyorsun niye gelmesini bekliyorsun ki.?

www.premiumregion.com Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram http://t.me/PanxeR
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AbdullahAzad
    AbdullahAzad's avatar
    Erkek

vekaletname ver biri alsin

Kendi hakkımda bir şeyler söylemek isterdim ama orduda öğrendiğim en önemli şey; dışarı bilgi sızdırmamaktı.
Toplam Hit: 363 Toplam Mesaj: 3
askerlik muaf belge